Blog

Patronat medialny nad Invest Cuffs

Tym razem bez zbędnego przedłużania. Miło mi poinformować, że blog EminiTrader.pl został patronem medialnym konferencji Invest Cuffs 2019! Zdaję sobie sprawę z faktu, że niektórych z Was może dziwić tego rodzaju informacja. Wszak nie od dziś stoję na straży tradingu w oparciu o instrumenty dostępne na rynku regulowanym. Cuffsy kojarzyały się natomiast głównie ze światem forexowym. Skąd zatem pomysł na patronat medialny dla tego rodzaju wydarzenia? Czy czapka pełna gruszek przekonała mnie do przejścia na bucket shopową stronę mocy? Odpowiedź może być tylko jedna – oczywiście, że nie. O powodach, dla których zainteresowałem się tym wydarzeniem wspomniałem już we wpisie o nominacji. Dzisiaj chciałbym odrobinę rozwinąć ten temat.

Patronat medialny: FX ustępuje miejsca Invest

Zgodnie z tym o czym pisałem w poprzednim wpisie, nazwa eventu uległa pozytywnej zmianie. Przynajmniej z mojej perspektywy. Dostajemy bowiem pewnego rodzaju obietnicę, że tym razem marcowe wydarzenie, będzie miało zdecydowanie więcej wspólnego z prawdziwym rynkiem. Oczywiście, zawsze istnieje ryzyko, że może to być jedynie chwyt marketingowy. Wszak kosmetyczna zmiana nazwy, w żadnym wypadku nie musi być zobowiązująca. Powiem szczerze, że sam miałem tego rodzaju obawy. Szczęśliwie jednak, miałem okazję zamienić kilka zdań z jedną osób odpowiedzialnych za organizację krakowskiego eventu. Wnioski z tej krótkiej rozmowy można streścić w prostym przekazie. Za zmianą nazwy idą również (czy może przede wszystkim) czyny.

Czego zatem możemy spodziewać się na zbliżających się cuffsach? Organizatorzy zapewniają, że tym razem zaserwowanych nam będzie zdecydowanie więcej informacji z rynku regulowanego. Wśród wystawców pojawią się firmy związane stricte z handlem na rynku kontraktów terminowych (jak chociażby OSTC). Wśród prelegentów będziemy mogli znaleźć osoby kojarzone głównie z rynkiem akcji (np. Tomasz Jaroszek z Doradca.tv). Oczywiście na tę chwilę lista wystawców oraz prelegentów wciąż się zapełnia. Możemy być jednak pewni tego, że osoby stroniące od rynku OTC i klasycznych bucket shopów, znajdą na tym evencie coś dla siebie. Wszak, już sama możliwość spotkania z innymi inwestorami i spekulantami ma w sobie sporą wartość.

Patronat medialny: konkurs

Dodatkową korzyścią z objęcia patronatem medialnym tego wydarzenia, jest fakt, że jeden z czytelników otrzyma możliwość skorzystania z wejściówki VIP na Invest Cuffs 2019! Oczywiście osoba ta, zostanie wyłoniona w drodze konkursu, którego zasady niebawem powinny pojawić się na blogu. Okazja do zakulisowych rozmów z prelegentami jest z pewnością czymś, obok czego nie będzie można przejść obojętnie. Zachęcam zatem do uważnego śledzenia kolejnych wpisów traktujących o krakowskim evencie.

Na koniec chciałbym przypomnieć, że w dalszym ciągu trwa głosowanie w konkursie Invest Cuffs 2019. Jak już zdążyłem wcześniej wspomnieć, EminiTrader.pl został kandydatem do nominacji na bloga roku. Będą niezmiernie wdzięczny za każdy głos oddany na prowadzonego przeze mnie bloga.

1 thought on “Patronat medialny nad Invest Cuffs

Leave a Reply