Blog

Kandydat do nominacji

Dziś doszła do mnie informacja, że praca jaką wykonuję na moim blogu została w pewnym stopniu zauważona oraz doceniona. Blog E-mini Trader znalazł się bowiem wśród kandydatów do nominacji do tytułu bloga roku! Bez wątpienia przyjemnie jest być docenionym w ten sposób. Daje to również dodatkową motywację do kontynuowania projektu, jakim jest ten blog. Szczególnie, biąorąc pod uwagę fakt, że moja kandydaturę została zgłosił jeden z czytelników. Nie wiem, komu zawdzięczam to uznanie, wiem jednak, że początkowo prowadzony przeze mnie blog nie znalazł się wśród kandydatów do nominacji. Chciałbym zatem podziękować osobie, która poświęciła swój czas na to, aby zgłosić moją kandydaturę.

Invest Cuffs 2019

Więcej na temat samego eventu możecie przeczytać na stronie organizatora. Mnie osobiście przypadł do gustu fakt, że w tym roku impreza zmieniła nieznacznie nazwę. FX zostało zamienione na Invest, co mam nadzieję, przełoży się również na jakość całego eventu. Mniej bucket shopów, a więcej prawdziwego rynku 🙂

Zdaję sobie sprawę z faktu, że otrzymanie nominacji będzie niezwykle ciężkim zadaniem. Wszak wśród kandydatów znajduje się wiele popularnych blogów, na które sam często zaglądam. Mimo wszystko jednak, chciałbym Was prosić o oddanie swojego głosu na mojego bloga. Jeżeli uważacie, że praca jaką wykonuję publikując kolejne treści ma jakąś wartość, zachęcam do poświęcenia kilku minut na oddanie głosu. Będę również wdzięczny za udostępnianie tego wpisu na facebooku i dzielenia się z nim ze znajomymi. Pomimo, że zadanie jakie przed nami stoi jest dość trudne, wierzę, że wspólnymi siłami uda się zdobyć nominację 🙂

Na zakończenie tego krótkiego wpisu, chciałbym jeszcze dodać, że niebawem na blogu powinny pojawić się kolejne wpisy cyklu opcyjnego. Zdaje sobie sprawę z faktu, że pisałem już o tym przeszło tydzień temu. Sytuacja na rynku nie pozwala mi jednak na poświęcenia większej ilości czasu na publikowanie kolejnych wpisów. Zmienność, z jaką mamy obecnie do czynienia, nie pojawiała się w ostatnim czasie zbyt często. Chciałbym zatem w 100% wykorzystać ten okres. Dodając do tego narastający stos pieluch, otrzymujemy receptę na totalny brak czasu na cokolwiek poza pracą, tradingiem i domem. Szczęśliwie, widać już jednak światełko w tunelu, a pojawienie się mojego bloga wśród kandydatów do nominacji, dodało mi dużo dodatkowej motywacji.

Jeszcze raz zachęcam do oddawania głosów na blog E-mini Trader oraz dzielenia się tym wpisem w mediach społecznościowych.

1 thought on “Kandydat do nominacji

Leave a Reply